Domů - Realitní kancelář, byty, domy, pozemky, reality, Č. Budějovice, KORUNA RK
 • Prodej zděné chaty se zahrádkou, Dobrá Voda u Českých Budějovic Prodej zděné chaty se zahrádkou, Dobrá Voda u Českých Budějovic
   Dobrá Voda u Českých Budějovic,  50m²
  750 000 Kč/obj.
 • Prodej hotelového komplexu v dražbě, Vlkov u Drahotěšic, okres České Budějovice Prodej hotelového komplexu v dražbě, Vlkov u Drahotěšic, okres České Budějovice
   Vlkov,  není k dispozici
  1 200 000 Kč/obj.
 • Pronájem bytu 2+1 v historickém centru Vodňan Pronájem bytu 2+1 v historickém centru Vodňan
   Vodňany,  91m²
  5 850 Kč/měs.
 • Prodej patrového rodinného domu 5+kk, Dolní Třebonín Prodej patrového rodinného domu 5+kk, Dolní Třebonín
   Dolní Třebonín,  130m²
  2 800 000 Kč/obj.
 • Prodej bytu 1+kk s lodžií, Třeboňská ul. Borovany Prodej bytu 1+kk s lodžií, Třeboňská ul. Borovany
   Borovany,  28m²
  700 000 Kč/obj.

Vítejte na stránkách realitní kanceláře KORUNA RK s.r.o.

Od 15.4.2014 nás najdete na nové adrese Lidická tř. 47, České Budějovice!

Jsme zavedená realitní kancelář v Českých Budějovicích, s týmem profesionálů, kteří mají více než 20-letou zkušenost v obchodě s nemovitostmi. Zajišťujeme prodej a pronájem všech typů nemovitostí a realit v Českých Budějovicích, v Jihočeském kraji a také v hlavním městě Praze.

Nemovitosti, kterými se zabýváme, jsou především byty, samostatné rodinné domy, řadové rodinné domy, pozemky pro výstavbu rodinných domů se zaměřením na České Budějovice a okolí a dále pak komerční nemovitosti: pozemky, kanceláře, obchodní prostory, sklady a komerční objekty v Č. Budějovicích a celém Jihočeském kraji a v Praze.

Prodáváme především nemovitosti na principu exkluzivity a právě tím jsme schopni se věnovat každé jednotlivé nemovitosti ze všech sil. Nečekáme pouze, až nám někdo zavolá, ale aktivně klienty vyhledáváme a především věnujeme velké úsilí kvalitní prezentaci, ať jsou to fotografie, videoprohlídka či základní půdorys jednotlivých podlaží (bytů). Inzerujeme napříč internetem, sledujeme pravidelně nové i stávající realitní servery a umisťujeme naše nabídky právě tam, aby je případní klienti snadno našli.

V neposlední řadě investujeme mnoho prostředků do tištěné inzerce, která i v dnešní době přináší mnoho klientů. Tak se Vaše nemovitost objeví i v tisku a osloví klienty, kteří aktivně s internetem nepracují, a věřte nám, není jich málo.

Vyhledávání nemovitostí
Katalog nemovitostí
KORUNA RK s.r.o. - netkatalog.czRealitní kanceláøe a nemovitosti - netkatalog.cz

Podle novely zákona č. 634/19925Sb., o ochraně spotřebitele, účinné od 1. 2. 2016, se mohou klienti v případě sporu týkajícího se poskytnutých služeb či plnění ze smlouvy obrátit na Českou obchodní inspekci (ČOI) s návrhem mimosoudního řešení. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.