Oceňování nemovitostí - Realitní kancelář, byty, domy, pozemky, reality, Č. Budějovice, KORUNA RK
 • Prodej rodinného domu v Opařanech u Tábora Prodej rodinného domu v Opařanech u Tábora
   Opařany,  125m²
  1 100 000 Kč/obj.
 • Prodej bytu 5+1 u nemocnice v Českých Budějovicích Prodej bytu 5+1 u nemocnice v Českých Budějovicích
   České Budějovice,  83m²
  3 250 000 Kč/obj.
 • Pronájem nebytových prostor, J. Opletala, České Budějovice 2 Pronájem nebytových prostor, J. Opletala, České Budějovice 2
   České Budějovice,  370m²
  35 000 Kč/měs. + DPH a energie
 • Pronájem kancelářských prostor, Boršov nad Vltavou Pronájem kancelářských prostor, Boršov nad Vltavou
   Boršov nad Vltavou,  90m²
  1 150 Kč/m²/rok
 • Dva domy v jednom v obci Jankov u Českých Budějovice - prodej Dva domy v jednom v obci Jankov u Českých Budějovice - prodej
   Jankov,  210m²
  4 500 000 Kč/obj.

Oceňování nemovitostí

Oceňování je součástí mnoha právních procedur – dědické řízení, vypořádání společného jmění manželů, změna právní formy společnosti, fúze, atd. a dále je také důležité pro stanovení hodnoty majetku pro daňové účely a pro účely celního řízení.

Je zásadně důležité znát hodnotu nemovitosti na současném trhu. Naši experti (odborníci) na oceňování nemovitostí vám mohou poskytnout jistotu, kterou potřebujete k případným rozhodnutí. Zajišťujeme nestranné ocenění nemovitostí, od rekreačních objektů, přes bytové jednotky a rodinné domy až po průmyslové areály.

V závislosti na druhu oceňované nemovitosti, užíváme pro stanovení obvyklé hodnoty nemovitého majetku většinou metodu porovnávací, výnosovou či nákladovou. Nabízíme vypracování znaleckého posudku pro stanovení obvyklé hodnoty i administrativní ceny všech typů nemovitostí.

Znalecké posudky zpracováváme pro účely:

 • ocenění pro účely vyřízení hypotečního či jiného úvěru u banky (Hypoteční banka, Komerční banka, ČSOB, LBBW, Českomoravská stavební spořitelna)
 • ocenění pro daň darovací
 • ocenění pro dědické řízení
 • ocenění pro daň z převodu nemovitosti
 • a další..
Vyhledávání nemovitostí
Oceňování nemovitostí
KORUNA RK s.r.o. - netkatalog.czRealitní kanceláøe a nemovitosti - netkatalog.cz

Podle novely zákona č. 634/19925Sb., o ochraně spotřebitele, účinné od 1. 2. 2016, se mohou klienti v případě sporu týkajícího se poskytnutých služeb či plnění ze smlouvy obrátit na Českou obchodní inspekci (ČOI) s návrhem mimosoudního řešení. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.