Oceňování nemovitostí - Realitní kancelář, byty, domy, pozemky, reality, Č. Budějovice, KORUNA RK
 • Prodej domu 4+1 k rekreaci u Soběnova, okres Český Krumlov Prodej domu 4+1 k rekreaci u Soběnova, okres Český Krumlov
   Soběnov,  82m²
  895 000 Kč/obj.
 • Prodej stavební parcely Horní Stropnice Prodej stavební parcely Horní Stropnice
   Horní Stropnice,  5555m²
  1 390 000 Kč/obj.
 • Pronájem kancelářských prostor, 135 m², U Výstaviště, České Budějovice Pronájem kancelářských prostor, 135 m², U Výstaviště, České Budějovice
   České Budějovice,  135m²
  1 Kč/měs. + energie a služby
 • Prodej stavební parcely na samotách, Borek u Kamenného Újezdu Prodej stavební parcely na samotách, Borek u Kamenného Újezdu
   Kamenný Újezd,  1415m²
  1 550 000 Kč/obj.
 • Prodej luxusního bytu 4+kk, Vrbenská ulice, České Budějovice Prodej luxusního bytu 4+kk, Vrbenská ulice, České Budějovice
   České Budějovice,  151m²
  5 490 000 Kč/obj.

Oceňování nemovitostí

Oceňování je součástí mnoha právních procedur – dědické řízení, vypořádání společného jmění manželů, změna právní formy společnosti, fúze, atd. a dále je také důležité pro stanovení hodnoty majetku pro daňové účely a pro účely celního řízení.

Je zásadně důležité znát hodnotu nemovitosti na současném trhu. Naši experti (odborníci) na oceňování nemovitostí vám mohou poskytnout jistotu, kterou potřebujete k případným rozhodnutí. Zajišťujeme nestranné ocenění nemovitostí, od rekreačních objektů, přes bytové jednotky a rodinné domy až po průmyslové areály.

V závislosti na druhu oceňované nemovitosti, užíváme pro stanovení obvyklé hodnoty nemovitého majetku většinou metodu porovnávací, výnosovou či nákladovou. Nabízíme vypracování znaleckého posudku pro stanovení obvyklé hodnoty i administrativní ceny všech typů nemovitostí.

Znalecké posudky zpracováváme pro účely:

 • ocenění pro účely vyřízení hypotečního či jiného úvěru u banky (Hypoteční banka, Komerční banka, ČSOB, LBBW, Českomoravská stavební spořitelna)
 • ocenění pro daň darovací
 • ocenění pro dědické řízení
 • ocenění pro daň z převodu nemovitosti
 • a další..
Vyhledávání nemovitostí
Oceňování nemovitostí

Oceňování nemovitostí

KORUNA RK s.r.o. - netkatalog.czRealitní kanceláøe a nemovitosti - netkatalog.cz

Podle novely zákona č. 634/19925Sb., o ochraně spotřebitele, účinné od 1. 2. 2016, se mohou klienti v případě sporu týkajícího se poskytnutých služeb či plnění ze smlouvy obrátit na Českou obchodní inspekci (ČOI) s návrhem mimosoudního řešení. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.